SP 311, XI LO i TIE 9 w Olsztynie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Nasza oferta

Korty i biska
Szkoła mieści się przy ulicy Kołobrzeskiej 9. Położona jest w parku, z dala od ruchliwych ulic. Szczelne ogrodzenie oraz system monitoringu składający się z 80 kamer gwarantuje bezpieczeństwo młodzieży. Baza sportowa to kilka dużych boisk ze sztuczną nawierzchnią, boisko trawiaste, 3 sale gimnastyczne oraz piękne korty tenisowe - wszystko otoczone zielenią. Lokalizacja szkoły to centrum miasta - dojazd zatem jest łatwy.
Nowa Biblioteka Multimedialna w XI LO_16
W ciągu kilku ostatnich lat zaszły ogromne zmiany zarówno w wyglądzie, jak i wyposażeniu szkoły. Jest ona obecnie obiektem najnowocześniejszym, bardzo dobrze wyposażonym w najnowsze pomoce dydaktyczne. Wszechobecne komputery, projektory, 86 calowe ekrany dotykowe, sieć internetowa, serwery i dziennik elektroniczny z powodzeniem wspomagają pracę i naukę.
Nowe komputery
W eleganckiej stołówce szkolnej codziennie spożywa posiłki ponad 550 uczniów. W szkole działa Szkolny Ośrodek Kariery, w którym doradca zawodowy pomaga podjąć decyzję dotyczącą dalszego kształcenia. Szkolne Centrum Psychologiczno-Pedagogiczne, klub sportowy, szkoła nauki jazdy uzupełniają ofertę szkoły, zaspokajają pozalekcyjne potrzeby naszych uczniów.
Nowa Biblioteka Multimedialna w XI LO_1Powodem do dumy są nowoczesne pracownie i sale lekcyjne. Oddany do dyspozycji sprzęt należy do najnowocześniejszego na rynku komputerowym, cieszy nauczycieli i uczniów.
Hala sportowa

We współczesnym świecie dobrze wykształcony młody człowiek musi znać języki obce. Szkoła gwarantuje profesjonalne kształcenie kompetencji językowych. Wszyscy uczą się j. angielskiego i drugiego języka obcego do wyboru (niemiecki, hiszpański, francuski).
Profile w SP311

1. oddział dwujęzyczny (j. angielski)

2. oddział ogólny/sportowy

Profile w XI LO

1. biologiczno-chemiczny

2. j. angielski - geografia

3. humanistyczny (j. polski, historia, wos)

4. biologiczno-humanistyczny

5. matematyczno-fizyczno-informatyczny

6. matematyczno-geograficzno-informatyczny


Profile w TIE9

1. technik-informatyk

2. technik-programista

3. technik-ekonomista
DOŁĄCZ DO NAS !

Jesteśmy szkołą SUKCESU!

10-444 Olsztyn, ul Kołobrzeska 9

tel. 089-533-13-05 089-533-61-65

www.cyfroweszkoly.pl


Jesteśmy po to, by wprowadzić naszych uczniów w świat wiedzy i dobrze przygotować ich do życia, aby mogli odnieść swój pierwszy życiowy SUKCES!