TERMINY REKRUTACJI


NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

Brak wydarzeń

800 080 222 – rusza całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów


Już od dziś, 1 października 2019 r. działa nowa całodobowa, bezpłatna, ogólnopolska infolinia dla dzieci, młodzieży i ich opiekunów. Pod numerem telefonu 800 080 222 dzieci, młodzież, ale także rodzice, nauczyciele i pedagodzy będą mogli uzyskać profesjonalną pomoc doświadczonych psychologów, pedagogów i prawników.

Więcej…

Bluzy i t-shirty z logo


Drodzy uczniowie!
W tym roku zbieramy również zamówienia na bluzy (tym razem logo haftowane) i T-shirty (logo nanoszone termicznie) szkolne.
Można je zamawiać tylko poprzez formularze zamówieniowe w terminie do piątku 11 października 2019 (po tym czasie formularz będzie niedostępny).
Uwaga! Formularz wymaga zalogowania się na szkolne konto na OFFICE.COM

Fotoksiążka o Olsztynie

1b.png1c.png

Podczas warsztatów fotograficznych powstały dwie fotoksiążki o Olsztynie. Poniżej można zobaczyć, jak wyglądają:


Projekt "SAM-Szkolna Akademia Mistrzów" współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020.

Więcej…

Goście z Uplengen

Wymiana uczniow SP311 Olsztyn 2019_15Od 14 do 21 września gościliśmy w szkole uczniów z zaprzyjaźnionej szkoły z Niemiec. Grupa przybyła do Olsztyna w ramach wymiany uczniów i wraz z uczniami z SP311 zrealizowali program obfitujący w wiele atrakcji, min. wspólne lekcje, warsztaty, zwiedzanie Olsztyna i trzydniowy wyjazd do Gdańska i okolic. Zapraszamy do galerii zdjęć:

Wymiana dofinansowana przez:

Więcej…

Zapytanie ofertowe

Olsztyn, dn. 10.09.2019 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE


w ramach projektu: „Dodatkowe kompetencje i kwalifikacje szansą na rynku pracy”

nr RPWM.02.04.01-28-0058/19-00

w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020

Oś PriorytetowaRWPM.02.00.00: Rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego

Działanie RPWM.02.04.00: Rozwój kształcenia i szkolenia zawodowego


Więcej…

WYJAZD EDUKACYJNY DO WIELKIEJ BRYTANII


Zapraszamy na wyjazd edukacyjny do Wielkiej Brytanii
Podczas naszego pobytu na Wyspach zobaczymy niezwykłe, pełne ciekawej architektury miejsca, poznamy wyjątkowych ludzi i będziemy mogli pogłębiać swoją wiedzę.
Zwiedzimy ogromny, pełen różnorodności, magiczny Londyn, w którym zobaczymy interaktywne muzea i galerie, pałace, ogrody i… parki. Zobaczymy także przedstawienie w jednym ze znanych londyńskich teatrów. A wszystkim tym atrakcjom będzie towarzyszyć język angielski, zajęcia i spotkania z interesującymi ludźmi i native speaker’ami.

Koszt wyjazdu: 1470 PLN + 160 GBP koszty realizacji programu
Termin wyjazdu edukacyjnego: 8-14 grudnia 2019 r. (7 DNI)
Grupa: 42 uczniów LO i TIE
Więcej informacji udziela: p. Justyna Niżnik
Więcej…

Wyprawka szkolna 2019

Informacja w sprawie ustalenia terminu składania wniosków o przyznanie pomocy w formie dofinansowania zakupu podręczników i materiałów edukacyjnych uczniom objętym Rządowym programem pomocy uczniom w 2019 r. - "Wyprawka szkolna"

Inauguracja roku szkolnego

Inauguracja roku szkolnego_6"Rok szkolny 2019/2020 uważam na otwarty!" - tymi słowami dyrektor Janusz Krzysztof Rączkiewicz zainaugurował rok szkolny w SP311, XI LO i TIE9 w Olsztynie. Zapraszamy do galerii zdjęć:
Więcej…

POMOC MATERIALNA DLA UCZNIÓW ZAMIESZKAŁYCH NA TERENIE MIASTA OLSZTYNA NA ROK SZKOLNY 2019/2020


I . STYPENDIA SZKOLNE

  1. 1. Termin

a)    składania wniosków w dniach 1-15 września 2019 r. w szkołach w których uczniowie pobierają naukę (u pedagoga w Szkolnym Centrum Psychologiczno-Pedagogicznym lub w sekretariacie).

b)    druki wniosków i oświadczeń można pobrać w sekretariacie i u pedagoga szkolnego.

Podstawą przyznania stypendium jest prawidłowo wypełniony wniosek wraz z oświadczeniem o osiąganych dochodach netto  z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku ( sierpień 2019 r.).

Więcej…

Strona 4 z 4