Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne w SP 311, G3, XI LO i TIE9 w Olsztynie - rok szkolny 2018/19

II SEMESTR


Nazwa i rodzaj zajęć

Nauczyciel prowadzący

Częstotliwość

spotkań

Dzień tygodnia

Godziny zajęć

Zaj. rozwijające uzdolnienia z  biologii uczniów  liceum-przygotowanie do olimpiady

E. Rynko

1 x w tyg.

śr. 7.15-8.00

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego z matematyki (poziom podstawowy)

A. Czajkowska

1 x w tyg.

pt. 13.45-14.30

Zaj. wyrównawcze z matematyki dla kl. II technikum

A. Czajkowska

1 x w tyg.

śr. 8.00-8.45

Zaj. rozwijające uzdolnienia z  biologii – biologia  po angielsku dla u uczniów liceum prof. biol. chem.

J. Cichocka

2 x w tyg.

pn.15.25-16.10

pt. 8.00-8.45

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego z biologii

J. Cichocka

2 x w tyg.

pn. 8.00-8.45

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego z fizyki

I. Kemska

1 x w tyg.

śr. 13.45-14.30

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z jęz. polskiego dla kl. III gimnazjum

W. Lewicka

1 x w tyg.

śr. 7.15-8.00

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z jęz. polskiego dla kl. VII i VIII

I. Drężek

1 x w tyg.

śr.15.25-16.10

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z jęz. polskiego

I. Drężek

1 x w tyg.

czw. 8.55-9.40

Zaj. konsultacyjne z  fizyki dla LO i SP

M. Styczyńska

1 x w tyg.

czw. 8.00-8.45

Zaj. konsultacyjne z matematyki

M. Styczyńska

1 x w tyg.

czw. 15.20-16.10

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego z jęz. ang.(poziom rozszerzony)

D. Marczak

2 x w tyg.

pn. 8.00-8.45

Zaj. dydaktyczno wyrównawcze z jęz. ang. dla kl.  2  technikum

A. Gumińska

1 x w tyg.

pt. 8.50-9.40

Zaj. dydaktyczno-wyrównawcze z jęz. ang. dla kl. I A LO

A. Gumińska

1 x w tyg.

wt. 14.35-15.20

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki dla kl. VII SP

E. Karczmarczyk

1 x w tyg.

śr. 15.25-16.10

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki dla kl. 1 technikium

E. Karczmarczyk

1 x w tyg.

śr. 16.15-17.00

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki dla kl. VIII SP

Z. Dmochowska

1 x w tyg.

wt. 16.10-16.55

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego z jęz. polskiego

A. Koszczka

1 x w tyg.

śr. 9.50-16.10

Zaj. rozwijające uzdolnienia z  matematyki

E. Karczmarczyk

1 x w tyg.

wt.15.25-16.10

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego z jęz. ang.(poziom podstawowy kl. III B LO)

S. Piasecka

1 x w tyg.

wt. 8.00-8.45

Zaj. konsultacyjne dla uczniów gimnazjum z biologii i chemii

E. Sowińska

1 x w tyg..

pn. 15.25-16.10

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego z historii

E. Mieszczyńska

1 x w tyg.

pt.8.00-8.45

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego z wos

E. Mieszczyńska

1 x w tyg..

śr. 11.45-12.30

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego  z matematyki poziom rozszerzony

E. Wacikowska

1 x w tyg. 2 godz.

śr. 8.00-8.45

śr. 14.35-15.20

Zaj. rozwijające uzdolnienia matematyczne kl. VIII a

Z. Dmochowska

1 x w tyg..

wt. 14.35-15.20

Zaj. korekcyjno-kompensacyjne kl. III gimnazjum oraz kl. VII  i VIII SP 311

M. Pawłowska

3 x w tyg.

wt. 14.30-15.30

wt. 15.30-16.30

czw. 7.50-8.50

Zaj. rozwijające uzdolnienia Szkolne Koło Teatralne

M. Pawłowska

2 x w tyg.

pt. 15.20-16.10

pt. 16.15-17.00

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego  z jęz. polskiego

M. Naściszewska

1x w tyg. 2 godz.

czw. 14.30-16.10

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego  z jęz. niem.

M. Dąbrowska

1x w tyg.

śr. 10.45-11.30

Zaj. rozwijające uzdolnienia z  biologii

M. Czerwińska-Bartosik

1 x w tyg.

wt. 15.25-16.10

Zaj. rozwijające zainteresowania Szkolne Koło Caritas

M. Krawczyk/I. Januszko

wg. potrzeb

wg. potrzeb

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego z jęz. polskiego

E. Bojarzyn-Zalewska

1 x w tyg.

śr.14.35-15.20

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego  z chemii

M. Kaliszewska-Fiertek

2 x w tyg.

wt. 8.00-8.45

śr. 10.45-11.30

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z matematyki dla kl. III gimnazjum

D. Urbanowicz

1x w tyg.

czw. 7.15-8.00

Zaj. rozwijające uzdolnienia z  - tenis ziemny

W. Burdalski

1 x w tyg.

pn.15.00-16.30

Zaj. rozwijające uzdolnienia - piłka siatkowa

Ł. Dymerski

1 x w tyg.

śr. 16.15-18.15

Zaj. rozwijające uzdolnienia - piłka siatkowa

D. Kruk

1 x w tyg.

pn.16.10-17.10

Zaj. rozwijające uzdolnienia – piłka koszykowa

D. Kruk

3 x w tyg.

pn.17.40-1900

śr. 17.30-19.00

czw. 17.30-19.00

Zaj. rozwijające uzdolnienia - siłownia

D. Kruk

2 x w tyg.

śr. 16.10-17.40

czw. 16.10-17.40

Zajęcia rozwijające uzdolnienia z  - tenis ziemny

S. Kocięcka

2 x w tyg.

pn.16.20-17.20

czw.15.30-16.30

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego  z jęz. ang.

U. Szmigiel-Rydzewska

3 x tyg.

pn. 8.55-9.40

wt. 8.55.-9.40

wt.14.35-15.20

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z jęz. ang. dla kl. III gimnazjum

U. Szmigiel-Rydzewska

1 x w tyg.

śr.8.00-8.45

Zaj. rozwijające uzdolnienia -przygotowania do olimpiady filozoficznej dla kl. III LO

Z. Bilski

1 x w tyg.

wt.15.25-16.10

Zaj. rozwijające zainteresowania etyczno- filozoficzne dla kl. I LO

Z. Bilski

1 x w tyg.

wt.15.25 - 16.10

Zaj. rozwijające zainteresowania –Szkolna Sekcja Strzelecka LOK

Z. Bilski

1 x w tyg.

czw.15.25-16.10

Zaj. rozwijające uzdolnienia - przygotowanie do konkursu kuratoryjnego z języka niemieckiego

M. Słowińska

1 x w tyg.

pt.15.20-16.10

Zaj. konsultacyjne z jęz. niem. dla uczniów gimnazjum

M. Słowińska

1 x w tyg.

pt.14.30-15.20

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z historii dla kl. III gimnazjum

S. Prokopowicz

1 x w tyg.

śr.16.15-17.00

Zaj. dydaktyczno- wyrównawcze z wosu dla kl. III gimnazjum

S. Prokopowicz

1 x w tyg.

śr.16.15-17.00

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno - społeczne

A. Klich

1 x w tyg.

pn. 8.00-9.00

Zaj. konsultacyjne z jęz. niem.

J. Paderewska

1 x w tyg.

śr. 15.25 - 16.10

Zaj. . przygotowujące do egzaminu maturalnego  z jęz. ang. poziom podstawowy

A. Kalita

1 x w tyg.

czw. 11.45-12.30

Zaj. . przygotowujące do egzaminu maturalnego  z jęz. ang. poziom roz.

A. Kalita

1 x w tyg.

wt. 12.45-13.30

Zaj. . przygotowujące do egzaminu maturalnego  z jęz. niem.

M. Stanowicka-El Gendy

1 x w tyg.

pn. 10.45-11.30

Zaj. konsultacyjne z jęz. niem.

S. Kaczyńska

1 x w tyg.

pn. 7.15-8.00

Zaj. rozwijające zainteresowania z chemii

K. Puciłowska

1 x w tyg.

czw. 16.15-17.00

Zaj. konsultacyjne z fizyki dla kl. I  LO. i TIE

G. Bergmański

1 x w tyg.

pn. 16.15-17.00

Zaj. konsultacyjne z fizyki dla uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej

G. Bergmański

1 x w tyg.

pn. 15.25 - 16.10

Zaj. przygotowujące do egzaminu maturalnego  z jęz. hiszp..

J. Pawłowiec

1 x w tyg.

pn. 7.10-7-55