Oferta Technikum IE 9

Technikum Informatyczno-Ekonomicznego nr 9
Szkoła mieści się przy ulicy Kołobrzeskiej 9. Położona jest w parku, z dala od ruchliwych ulic. Szczelne ogrodzenie oraz system monitoringu składający się z 40 kamer gwarantuje bezpieczeństwo młodzieży. Baza sportowa to kilka dużych boisk ze sztuczną nawierzchnią, boisko trawiaste, dwie sale gimnastyczne oraz piękne korty tenisowe - wszystko otoczone zielenią. Lokalizacja szkoły - centrum miasta - ma wiele zalet. Po lekcjach uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania i umiejętności w ponad dwudziestu klubach zainteresowań.


Korty i biskaSupernowoczesna szkoła
W ciągu kilku ostatnich lat zaszły ogromne zmiany zarówno w wyglądzie, jak i wyposażeniu szkoły. Jest ona obecnie obiektem najnowocześniejszym, bardzo dobrze wyposażonym w najnowsze pomoce dydaktyczne. Wszechobecne komputery, projektory, sieć internetowa, serwery i dziennik elektroniczny z powodzeniem wspomagają pracę i naukę. Nauka bez podręczników, zeszytów (wyjątek: j. polski), zbędnego przepisywania, z kartami pracy, ćwiczeniami i podręcznikami elektronicznymi przynosi widoczne efekty i bardzo uatrakcyjnia lekcje.


W eHala sportowaleganckiej stołówce szkolnej codziennie spożywa posiłki ponad 550 uczniów. W szkole działa Szkolny Ośrodek Kariery, w którym doradca zawodowy pomaga podjąć decyzję dotyczącą dalszego kształcenia. Szkolne Centrum Psychologiczno-Pedagogiczne, szkoła językowa DELTA, klub sportowy, szkoła nauki jazdy uzupełniają ofertę szkoły, zaspokajają pozalekcyjne potrzeby naszych uczniów. Nawet kino jest w każdej sali. Dzięki telewizji cyfrowej uczniowie mogą poznawać różne zakątki świata, śledzić aktualne wydarzenia i oglądać zekranizowane lektury szkolne.


PoNowe komputerywodem do dumy są dwie pracownie, w których odbywają się lekcje informatyki oraz piękna nowa sala warsztatowa. Oddany do dyspozycji sprzęt należy do najnowocześniejszego na rynku komputerowym, cieszy nauczycieli i uczniów. Lecz to też się zmienia - wraz z dynamicznym rozwojem technologiczno — informatycznym. Kolejne sale dydaktyczne wyposażane są w laptopy uczniowskie, które mają wspomagać samodzielną pracę uczniów na lekcji.
Nowa Biblioteka Multimedialna w XI LO_1Nauka
We współczesnym świecie dobrze wykształcony młody człowiek musi znać języki obce. Szkoła gwarantuje profesjonalne kształcenie kompetencji językowych. Wszyscy uczą się j. angielskiego i drugiego języka obcego do wyboru (niemiecki, hiszpański, francuski). Aby efekty nauczania były jak najlepsze, uczniowie pracują w grupach, w zależności od poziomu swoich umiejętności.Sala informatycznaW nowym roku szkolnym planujemy nabór do oddziałów:
1. technik-informatyk

2. technik-ekonomista

Nowa Biblioteka Multimedialna w XI LO_16Aby lepiej przygotować młodzież do egzaminu maturalnego szkoła organizuje tzw. fakultety, czyli dodatkowe, nieodpłatne zajęcia z j. polskiego, matematyki, języków obcych i innych przedmiotów maturalnych. Rozwojowi intelektualnemu uczniów sprzyjają zajęcia pozalekcyjne, każdy znajdzie coś interesującego dla siebie.
Od 1 lutego 2014 r. w szkole rozpoczęła działalność biblioteka multimedialna, która jest miejscem pracy i spędzania czasu wolnego.


DOŁĄCZ DO NAS !

Jesteśmy szkołą SUKCESU!

10-444 Olsztyn, ul Kołobrzeska 9

tel. 089-533-13-05 089-533-61-65

www.cyfroweszkoly.pl

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Jesteśmy po to, by wprowadzić naszych uczniów w świat wiedzy i dobrze przygotować ich do życia, aby mogli odnieść swój pierwszy życiowy SUKCES!